pic

Biofeedback EEG.

Bezpieczny trening twojego mózgu

Dla dzieci i młodzieży

Biofeedback EEG (neurofeedback) jest metodą usprawniania pracy mózgu. Terapia Biofeedback EEG zwiększa koncentrację, zmniejsza stres i nerwowość. Uczniowie, korzystający z terapii neurofeedback zwiększają swoją motywację do nauki, łatwiej się koncentrują i uczą, poprawiając w ten sposób znacząco swoje wyniki w nauce.

Jeżeli twoje dziecko ma kłopoty z koncentracją, jest nadpobudliwe, jest dyslektykiem lub cierpi na ADHD, ADD warto nad tym popracować nie tylko przy biurku. Uczeń może ćwiczyć koncentrację i pamięć podczas treningów Biofeedback EEG.


Dla dorosłych

Terapia Biofeedback EEG jest szczególnie pomocna dla osób, których praca zawodowa wiąże się z dużym stresem i obciążeniem psychicznym. Regularne treningi uczą uruchamiania odpowiednich zakresów fal mózgowych odpowiedzialnych zarówno za stan relaksacji, jak i  wydajnej koncentracji.

Jeżeli jesteś menadżerem, przedstawicielem wolnego zawodu, aktorem, przedsiębiorcom, sportowcem ta metoda jest dla ciebie. Przyjdź i sprawdź jak to działa.


Dla seniorów

Choroby wieku dojrzałego zakłócają czynności poznawcze, koncentrację, myślenie, zapamiętywanie i mają związek z obniżeniem sprawności umysłowej. Podejmowanie odpowiednich działań profilaktycznych może zapobiec pogłębianiu się tym zjawiskom. Jednym z takich działań jest Biofeedback EEG, inaczej neurofeedback. To skuteczna metoda terapeutyczna bez skutków ubocznych.

Zapraszamy wszystkich seniorów, dla których ważna jest zarówno sprawność intelektualna jak i fizyczna