pic

O Mnie.

„Rozpocznij tam gdzie jesteś, wykorzystaj to co masz, zrób to co możesz.”
– Artur Ashe –

Centrum Rozwoju HUMANUS. powstało, aby świadczyć pomoc w zakresie zdrowia psychicznego i  rozwoju osobistego.

Proponuję  pomoc w zakresie:

  • Psychoterapii indywidualnej osób dorosłych
  • Psychoterapii par
  • Pomocy okołoporodowej dla kobiet i par

Kryzys jest naturalnym zjawiskiem pojawiającym się w życiu każdego człowieka.
Towarzyszy mu lęk  i utrata kontroli. Patrząc jednak z innej perspektywy jest to unikalna okazja do rozwoju.
Kryzys staramy się szybko zażegnać podejmując impulsywne działania i w całym procesie pomijamy najważniejszy punkt: co doprowadziło do sytuacji w której dzisiaj jestem?
Często trudno jest zdystansować się do problemu i uchwycić jego istotę.
W terapii Gestalt szczególnie cenię doświadczanie jako wstęp do każdej zmiany. Proces zmiany jest dla mnie szczególnie ważnym aspektem w życiu osobistym i terapeutycznym. Jest uwieńczeniem terapeutycznej pracy.
Swoim klientom chcę w tym procesie towarzyszyć, zachęcam do odkrywania i mobilizacji wewnętrznych zasobów zawsze z wiarą, że się uda.

Wykształcenie i praktyka.

Ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych realizowane przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.  Swoją wiedzę na temat psychoterapii wciąż pogłębiam uczestnicząc w warsztatach szkoleniowych i konferencjach. W szkoleniu tym nie zapominam o sobie, być bliżej siebie, znać siebie, znaczy dla mnie możliwość bycia bliżej z innymi. Praktykę zawodową zdobywałam między innymi w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagielońskiego i Oddziale Psychiatrii Szpitala Wojskowego w Krakowie.

Po kilku latach samodzielnej praktyki psychoterapeutycznej, narodził się pomysł zbudowania od podstaw miejsca, gdzie każdy zainteresowany tematyką z zakresu wsparcia zdrowia psychicznego oraz pracy nad własnym rozwojem znajdzie dla siebie miejsce. Psychoterapia to moja pasja, którą chcę zarażać i propagować edukację z tego obszaru proponując nowoczesną i zarazem zróżnicowaną metodologię pracy.

Zapraszam serdecznie,
Anita Walinowicz

Poznaj mnie lepiej…

Autorski

Plan działania

Ponad 280

Szczęśliwszych Klientów

Wiele

Szans na pomoc

pic

Jak mogę Ci pomóc?

POZNAJMY SIĘ